Zostań Supermówcą – Trening Indywidualny

czyli sam na sam z publicznością…

Większość z nas zmaga się ze stresem wystąpień publicznych. Wiem o czym mówię, bo przeżywałam duży stres podczas studiów kiedy przed grupą i doktorantami omawiałam tematy moich archeologicznych poszukiwań, lub kiedy zaczęłam przygodę z improwizacją i każdemu wejściu na scenę towarzyszyły rożne oznaki stresu takie jak drżenie rąk, strumienie potu płynącego po plecach, zasychanie w gardle. Wszystko to wzmagało poczucie bezsilności i strachu. 

Teraz podczas improwizowanego spektaklu, kiedy nie wiem co się wydarzy bo nie ma scenariusza, stoję na scenie z uśmiechem na twarzy, radością z kontaktu z publicznością i świadomością, że sprawia mi to przyjemność!

Jestem świetnym przykładem na to, że wszystko da się wypracować.

Jeśli zatem przemawiasz publicznie i czujesz, że brakuje Ci luzu, stresujesz się stojąc przed publicznością, kamerą telewizyjną lub przed spotkaniem online, a trening grupowy nie wchodzi z różnych powodów w grę, postaw na pracę indywidualną.

Zapraszam na trening indywidualny. Dostosuję go do Twoich potrzeb i pokażę Ci praktyczne ćwiczenia i metody jak radzić sobie ze stresem, z których sama korzystam.

Za pomocą ćwiczeń aktorskich, gier improwizowanych i metod relaksacyjnych podniesiesz swoje umiejętności radzenia sobie ze stresem w wystąpieniach publicznych, wzmocnisz pewność siebie i poprawisz mowę ciała. 

…a wszystko to w przyjaznej, kreatywnej, wspierającej atmosferze i poprzez zabawę.

Zapraszam do współpracy!