Team Building MAX – czyli team building, który MAXymalnie scementuje zespół

Bardziej dbamy o tych, których znamy.

Każdy, nawet najbardziej zgrany zespół można jeszcze bardziej wzmocnić. Ten warsztat to wejście na nowy, wyższy poziom współpracy, poznania się, empatii i zbudowania mocniejszych więzi w zespole.

Ludzie, pracujący razem jako jedna grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna.

Franklin Delano Roosevelt

– Nie wiedziałem, że masz dwulenie dziecko. – powiedział jeden dwóch pracowników IT siedzących razem w jednym pokoju od kliku lat i pracujących nad jednym projektem.

Usłyszałam to, kiedy prowadzilam warsztaty dla jednej z firm i uzmysłowiłam sobie, jak niejednokrotnie mało wiemy o innych osobach z własnego zespołu. Wiedza o współpracownikach nie jest tylko wiedzą o faktach, ale sprawia, że ktoś o kim wiemy więcej, jest dla nas ważniejszy, bardziej z nim empatyzujemy i lepiej współpracujemy, ponieważ rozumiemy jego przeszłość, doświadczenie i motywacje. 

Taka wiedza w zespole pomaga zrozumieć współpracowników i pracowników, zrozumieć ich możliwości podejmowania decyzji, ryzyka, umiejętności liderskich i pomaga w kierowaniu ich w stronę projektów, które są im bliższe lub łatwiejsze, czyli innymi słowy pomaga w lepszym wykorzystaniu ich potencjału przez wybranie dla nich zadań, w których zabłysną i będą odnosić sukcesy.

Dlatego ten warsztat jest skierowany na to, by pracujący ze mną zespół poznał się lepiej i przeżył jedyną w swoim rodzaju kreatywną integrację, gdzie przez gry i zabawy oraz inspirujące ćwiczenia wejdzie na wyższy poziom poznania się i współpracy!

Ten warsztat jeszcze bardziej zintegruje Twój zespół, a co za tym idzie, zwiększy jego wydajność, bo jego członkowie poznają się lepiej, zwiększą wzajemne zaufanie i będą dla siebie jeszcze bardziej empatyczni, wspierający, uważni i wyrozumiali.

O warsztacie:

Team building MAX to warsztaty, które MAXymalnie wzmocnią zespół!

Uczę kilku ważnych zasad: Zadbaj o partnera, zadbaj o grupę, promój pozytywne wybory, bądź „tu i teraz”!

Na tym szkoleniu uczestnicy:

• poznają się jeszcze lepiej, rozwiną empatię i wzmocnią więzi MAXymalnie, by w przyszłości procentowały szybszym osiąganiem wspólnego celu Twojej firmy
• poprzez kreatywne ćwiczenia zdobędą umiejętności słuchania i wspierania się nawzajem
• dzięki temu, że się lepiej poznają będzie im łatwiej się wspierać, dostrzec wzajemny potencjał i zrozumieć kto najlepiej nadaje się do wyznaczonych zadań i lepiej przydzielać pracę
• zrozumieją kto i w jakiej sytuacji potrzebuje wsparcia i jak najlepiej się wspierać

…a wszystko to w przyjaznej, kreatywnej atmosferze i poprzez praktyczną naukę, dyskusję, refleksję i zabawę.

Zapraszam do współpracy!

(Potrzebujesz dostosować warsztat do potrzeb grupy – napisz!)