XYZ Onboarding z humorem

Przełam lody. Zbuduj emocjonalne połączenie.

Innowacyjny, kreatywny, pełen humoru i zabawy warsztat integracyjny dla firm, które chcą zintegrować nową generację pracowników pokolenia Y i Z z doświadczonym zespołem.

Ludzie, pracujący razem jako jedna grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna.

Franklin Delano Roosevelt

Każdy szef ma dużo odpowiedzialności na głowie i ważnych zajęć, dlatego docenia profesjonalny, samodzielny zespół, który jest w stanie sam poddejmować decyzje i rozwiązywać większość problemów.

Wyobraź sobie, że masz zgrany zespół gdzie młodzi ludzie z pokolenia rozumieją się z pokoleniem X!
Zespół, w którym młodzi ludzie chętnie się rozwijają i podnoszą kwalifikacje, zostają z chęcią w firmie i nie uciekają po miesiącu lub dwóch, a stają się młodą, kreatywną siłą napędową firmy.

Jak to zrobić, kiedy młodzi ludzie zmieniają firmy jak rękawiczki i nie czują się związani ze starszą kadrą, mają swoje wymagania i ciężko im się dogadać z pokoleniem X?

Czy pomimo dobrej pensji, komórki, komputera i elastyczności godzin pracy nadal spotykacie się z brakiem integracji i dużą rotacją młodego pokolenia w firmie? Frustracja narasta bo co chwilę trzeba na nowo przyuczyć kolejnych pracowników?

Jedna z najważniejszych rzeczy w firmie, którą cenią sobie młodzi ludzie jest dobra i wspierająca atmosfera.

Na pomoc idzie Integracja z humorem

Innowacyjne, zabawne, a jednocześnie bardzo integrujące warsztaty oparte na ćwiczeniach z zakresu improwizacji teatralnej, dzięki kreatywnym ćwiczeniom z pogranicza teatru, edukacji i zabawy pozwalają na otworzenie uczestników warsztatów na nowe rzeczy, motywują do działania i rozwoju, uczą empatii, aktywnego słuchania, elastyczności, bycia tu i teraz, pozytywnego wspierania i nie nieoceniania pomysłów, a wszystko to w atmosferze akceptacji, pozytywnej energii i fokusu na drugiego człowieka.

Improwizacja Teatralna to budowanie spektaklu bez scenariusza. Jest to wymagające zadanie i żeby to osiągnąć grupa improwizatorów musi się zgrać, lubić, słuchać, wyćwiczyć mechanizmy pomocy. Musi być wrażliwa na każde słowo i gest. Razem pokonuje się porażki by osiągnąć wspólny cel. Dba się o partnera bardziej niż o siebie.

Dlaczego warsztaty improwizacji integrują uczestników?

Ponieważ warsztat odbywa się we wspierającym otoczeniu, poprzez zabawę i autorefleksję. Improwizacja promuje akceptację i brak oceniania. Promuje samoświadomość poprzez aktywne grupowe doświadczenie. Warsztaty są interaktywne, opierają się na kreatywnych ćwiczeniach i ich omówieniu, refleksjach uczestników i kończą się wspólnym podsumowaniem.

Jeśli więc stoisz przed ciągłym problemem jak maksymalnie zintegrować zespół złożony z doświadczonych pracowników i młodych ludzi. Jeśli chcesz związać emocjonalnie pokolenia XYZ, by wspólnie się wspierali…

Wyjdź na przeciw oczekiwaniom młodego pokolenia i potrzebom ich starszych stażem kolegów. Ułatwisz pokoleniu start w Twojej firmie, a pokoleniu pomożesz zrozumieć młodszych pracowników.

Wybierz wersję jednorazową, lub zorganizuj cykliczne warsztaty w swojej firmie by zintegrować pokolenie X z pokoleniem Y i Z!

O warsztacie:

Te warsztaty to kreatywne, pełne zabawy i śmiechu ćwiczenia, przeplatane dyskusją i refleksją nad tym co jest ważne we współpracy zespołu. Są wspaniałą okazją do międzypokoleniowej integracji. Jedną z ważniejszych zasad warsztatu jest: „spraw by Twój Partner i zespół dobrze się czuł i dobrze bawił„. Twój zespół będzie łączył siły by osiągnąć wspólny cel, a te umiejętności zabierze ze sobą na pokład Twojej firmy.

Na tym szkoleniu uczestnicy:

• poprzez aktwne, kreatywne ćwiczenia zdobędą umiejętności słuchania i wspierania się nawzajem
• poznają lepiej swoje koleżanki i kolegów, i zobaczą co łączy rożne pokolenia pracowników i zrozumieją swoje potrzeby nawzajem
• dzięki nabytym podczas warsztatu doświadczeniom i refleksjom staną się bardziej czujni na potrzeby grupy i wspólne cele
• zdobędą wspólne doświadczenie i wzmocnią więzi, by w przyszłości te kompetencje procentowały lepszą kooperacją i szybszym osiąganiem wspólnego celu

…a wszystko to w przyjaznej, kreatywnej atmosferze i poprzez praktyczną naukę, dyskusję, refleksję i zabawę w duchu improwizacji.

Zapraszam do współpracy!

(Potrzebujesz dostosować warsztat do potrzeb grupy – napisz!)