Nieustraszony MC, czyli prowadzenie spektaklu

Sam na sam z publicznością

Niektórzy z nas, zwłaszcza na początku naszej przygody z improwizacją, boją się być na scenie sami lub podjąć ryzyko prowadzenia spektaklu, przedstawiania obsady lub tłumaczenia gier.

Przez wiele lat obserwowałam, jak moje koleżanki i koledzy z grupy prowadzili spektakle, a ja nigdy nie wychodziłam przed szereg, bo nie pozwalał mi strach. Tak było dopóki nie poszłam na warsztat i nie nauczyłam się jak sobie radzić ze stresem. Pozbycie się strachu i bycie z publicznością za pan brat stało się ekscytującym uczuciem. Teraz prowadzenie spektakli sprawia mi przyjemność.

Na tym warsztacie podzielę się z Wami wieloma ćwiczeniami, które pomogły mi przekroczyć granicę strachu i móc postrzegać publiczność jako partnera. Ten warsztat otworzy Cię na doświadczenie bycia prowadzącym i da Ci pewność w prezentowaniu swoich spektakli w zabawny i otwarty sposób. Popracujemy również nad tym, jak radzić sobie z trudnymi widzami i zaskakującymi sugestiami. Zburzmy razem czwartą ścianę!

Ten warsztat przyda Ci się zarówno na scenie jak i w życiu prywatnym i zawodowym. Tych umiejętności możesz użyć do prowadznia prezentacji na studiach lub w pracy. Nabierzesz pewności siebie w wystąpieniach publicznych i podniesiesz kwalifikacje.

POZIOM: Dla każdego.