Innowacyjność w biznesie

Kretywność jest w każdym, trzeba ją tylko uwolnić

Logika zabierze cię od A do B. Wyobraźnia zabierze Cię wszędzie.

Albert Einstein

Innowacyjność, kreatywność, pomysły na nowe produkty i usługi, sposoby radzenia sobie z rozwiązywaniem problemów oparte są o wolną głowę, brak oceniania pomysłów i spontaniczność. Ten warsztat jest dla tych, którzy potrzebują nowych stymulacji i inspiracji jak rozwijać pomysły i skrzydła.

Wiele lat temu pracując w agencji reklamowej mieliśmy warsztat z kreatywności. Pamiętam jak stymulujące i potrzebne było to szkolenie. Otworzyło nas na nowe możliwości, dało nowe narzędzia i więcej radości z tworzenia.

Jeśli chcesz być w życiu kreatywny, musisz przestać bać się pomyłek.

Joseph Chilton Pearce

Jedną z rzeczy, które blokują kreatywność jest krytyka i strach przed nią, a coś co uważamy za błąd zamyka ludzi w ich własnej skorupie. De facto, jak to mówimy w improwizacji, „Błąd jest prezentem”! Bez błędów nie było by wielu rzeczy takich jak: rozrusznik serca, antybiotyk czy kuchenka mikrofalowa.

O warsztacie:

Pełen kreatywnych, aktywnych i inspirujących ćwiczeń warsztat sprawi, że uczestnicy nie tylko rozbudzą kreatywność, ale w zabawnej atmosferze nauczą się nowych metod pracy nad pomysłami i projektami.

Ten warsztat ma na celu:
• pobudzić kreatywność
• dać nowe narzędzia do prowadzenia burzy mózgów
• zwiększyć pewność siebie uczestników i wiarę we własne pomysły
• pomóc we wspólnym rozwijaniu pomysłów i tworzeniu nowych innowacyjnych produktów, usług, rozwiązań
• zwiększyć umiejętność współpracy zespołu

Szkolenie to, oparte na metodach Design Thinking i Improwizacji Teatralnej, której podstawą jest współpraca, zespołowe tworzenie, wspieranie i akceptacja pomysłów. 

Są to kreatywne, aktywne, zespołowe warsztaty, uczące współdziałania i skierowane są na spontaniczne kreowanie i generowanie pomysłów.

…a wszystko to w przyjaznej, kreatywnej, wspierającej atmosferze i poprzez zabawę.

Zapraszam do współpracy!